Błękitna Laguna Health

Skillrun i Skillbike od Technogym Polska to zaawansowane technologicznie maszyny treningowe dla wymagających sportowców, zaprezentowane podczas FIWE - Fitness Commerce Show2018 w Warszawie. ➡️Skillrun odpowie na zapotrzebowanie sprinterów, maratończyków i triatlonistów. ➡️Skillbike natomiast to doskonały rower treningowy dla kolarzy szosowych jak i tych, którzy wybierają jazdę terenową. 🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝💪💪💪💪💪 🏃‍♂️🏃‍♀️🚴‍♂️🚴‍♀️🚵‍♂️🚵‍♀️ Zapraszamy na rozmowę z Karolem Przyborowskim z Technogym Polska.
Plan otwarcia Klubu health i rozpoczęcie treningów u Adama Adamskiego Mistrza Polski w Kulturystyce przyczyniły się do podjęcia przygotowań do zawodów kulturystycznych. Profesjonalne treningi a tym samym dokładniejsze poznanie metod i technik treningowych oraz dietetycznych reguł, przyniosły efekty w postaci uzyskania spektakularnych efektów podczas zawodów kulturystycznych. https://kasandra.com.pl/sportowe-legginsy-fitness-trening-tree-s-leg38s-p-12360.html pierwsze zawody kulturystyczne federacji IFBB zaowocowały zajęciem 3 miejsca w kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn do one hundred eighty cm. Kolejne zawody również przyniosły nieoczekiwany sukces, Mistrzostwa Polski federacji NAC w Żaganiu wiązały się z zajęciem 3 miejsca tym razem w kategorii athletick.
Sympatyczna, pełna życia i choć wiecznie w biegu od zawsze związana ze sportem. Wychowanka drugoligowego zespołu Wisły Kraków, od małego spełniała się na boisku. Brązowa medalistka i Wicemistrzyni Polski juniorek w siatkówce, ukończyła wiele kursów z dziedziny fitness. Specjalizuje się w treningach z kettlebells, Aqua Health, TBC, zdrowy kręgosłup oraz streching. Z zamiłowania i pasji do zdrowego trybu życia spełnia się na zajęciach jako instruktorka, zarażając innych. Traktuje ruch jak powietrze i wodę - są to elementy bez których nie potrafi funkcjonować.
Fajnie jest ćwiczyć, ale jeszcze fajniej jest ćwiczyć w grupie pod czujnym okiem najlepszych instruktorów fitness. Jeśli wolisz bardziej indywidualne podejście, nasi Trenerzy Personalni czekają na Ciebie. Rozwój produktów i innowacje w firmie Life Fitness odbywają się z uwzględnieniem potrzeb osób ćwiczących oraz komercyjnych klubów health. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, dzięki którym ludzie będą mogli się poruszać i prowadzić aktywne, zdrowe życie.
Uważamy również, że klub fitness jest także miejscem spotkań, miejscem relaksu, miejscem gdzie można nawiązać nowe znajomości i w przyjemnej atmosferze spędzić czas i jednocześnie zadbać swoją kondycję fizyczną. Chcąc tworzyć taką społeczność, a nie zbiór przypadkowych osób proponujemy Wam zamiast kilkunastu różnych wersji karnetów proste umowy członkowskie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *